Vizyonumuz

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Polat Makina olarak müsterinin istegi doğrultusunda makina imalatı, makina revizyonu, yedek parca imalatı, otomasyon sistemlerini güvenilir, hızlı ve ekonomik şekilde yerine getirmekteyiz. Polat Makina olarak Ar-Ge calışmalarını, teknik servisimizin olusturduğu, bilgi bankası ışığında yürütmekteyiz.

İmalatını yaptığımız makinaların, ilk calıştırmayla başlayan süreçte, gerek periyodik bakımları gerekse arıza durumunda, edindikleri tecrübeleri, mühendislik calışmaları sonucu üretici firmalarla bilgi alış verişi yaparak, makinalarımızı sürekli güncellemekte ve geliştirmekteyiz. Makina ihtiyacları için sahip oldugumuz makina ve teknoloji bilgisi müşterilerimizin isteklerini daha kolay cevap verebilme olanagi imkani saglamaktadır.

Çalışmalarımızdaki hedefimiz makinaların pratik kullanımı ve uzun ömürlülüğüdür... Polat Makina Olarak Uzmanlık Alanımız iki yönlü etiketleme makinası , yuvarlak şişe etiketleme makinası , çift taraflı etiketleme makinası , tek yönlü etiketleme makinası , yatay etiketleme makinası , sıvı dolum makinaları , sıvı sabun dolum makinası , jel dolum makinası , jöle dolum makinası , zeytin yag dolum makinası , buklet dolum makinası , kapak kapatma makinaları , konveyor sistemleri , kapak besleme sistemleri